Spadek cenyNajniższa cena w roku

Články

 1. Jak zmienić dźwignię kierunku w elektrycznym samochodzie dziecięcym? Pokażemy Ci krok po kroku!

  Jak zmienić dźwignię kierunku w elektrycznym samochodzie dziecięcym? Pokażemy Ci krok po kroku!

  W tym artykule chcielibyśmy pokazać krok po kroku jak zmienić dźwignię kierunku jazdy w elektrycznym samochodzie dziecięcym. Aby móc to zmienić, będziesz potrzebować narzędzi takich jak śrubokręt, szczypce, pudełko, w które możesz włożyć śruby, aby żadnej nie zgubić. Podczas zmiany dźwigni upewnij się, że masz wystarczająco dużo światła.

  Read more »
 2. Jak zmienić dźwignię kierunku w traktor elektryczny dla dzieci? Pokażemy Ci krok po kroku!

  Jak zmienić dźwignię kierunku w traktor elektryczny dla dzieci? Pokażemy Ci krok po kroku!

  Druga dźwignia, którą zmienimy, jest przeznaczona specjalnie dla TRACTOR_WORKER

  Read more »
 3. Traktor czy koparka? Idealne zabawki dla miłośników dużych samochodów.

  Traktor czy koparka? Idealne zabawki dla miłośników dużych samochodów.

  Wiele matek zna tę scenę: stoisz przy polu, patrzysz z synem na traktor albo biegniesz do okna, żeby nie przegapić przejeżdżających wozów strażackich i ciężarówek. Jeśli masz w rodzinie takiego miłośnika samochodów, dlaczego nie podarować mu własnego traktorka elektrycznego?

  Ciągnik elektryczny dla małego rolnika

  Aby zapewnić dzieciom wyjątkowe wrażenia, możesz zafundować im własny traktor elektryczny bez konieczności udawania się do najbliższej spółdzielni rolniczej i proszenia o niego.

  Dziecięcy traktor elektryczny to nowość w dziedzinie dziecięcych pojazdów elektrycznych. Nadają się dla dzieci od 3 roku życia. Mali kierowcy samodzielnie sterują traktorem elektrycznym za pomocą pedałów i kierownicy lub rodzice mogą przejąć kontrolę za pomocą pilota.

  Traktor porusza się z prędkością pieszego, czyli od 3 do 7 km/h. Dzięki dużym kołom ciągnika można używać nawet w łagodnym terenie. Będzie wspaniałym towarzyszem spacerów na łonie natury oraz spacerów po podwórku.

  Jeśli traktor ma dodatkową bocznicę, dzieci mogą załadować wszystkie swoje skarby i wyruszyć w świat. Ciągnik posiada automatyczny hamulec po zwolnieniu nacisku z pedału lub można użyć przycisku hamulca awaryjnego na sterowniku. Prawie każdy ciągnik ma również pas bezpieczeństwa.

  Read more »
 4. Diagnostyka samochodów w przypadku awarii

  Diagnostyka samochodów w przypadku awarii

  W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Ci proste opcje diagnozowania zabawki elektrycznej, jeśli podejrzewasz usterkę lub awarię. Większość problemów można rozwiązać natychmiast, ale niektóre mogą wymagać pomocy technika serwisu. Jednak każdy problem można rozwiązać na podstawie diagnostyki, nie ma czegoś takiego jak problem nie do rozwiązania. Wiele niezbędnych interwencji jest tak prostych, że można je rozwiązać samodzielnie w ciągu kilku minut. Poniżej znajdziesz niektóre z najczęstszych problemów, które mogą wystąpić w Twoim samochodzie:

  Read more »
 5. Nadmuchiwane Spa - BeneoSpa

  Nadmuchiwane Spa - BeneoSpa

  Ciesz się swoim podwórkiem lub ogrodem od wiosny do jesieni. Przenośne nadmuchiwane spa można ustawić niemal w dowolnym miejscu. Może zastąpić basen i jacuzzi. Możesz kupić u nas nadmuchiwane wanny SPA w bezkonkurencyjnych cenach i docenisz ich mobilność.

   

  Jesienią balię można przenieść do garażu i tam np. wykorzystać lub stworzyć własne centrum wellness w ogrodzie zimowym. Wyobraźnia nie ma granic. Wanny z hydromasażem BeneoSpa mają nadmuchiwaną i jednocześnie bardzo wytrzymałą konstrukcję. Są łatwe w instalacji i szybkie do napompowania w ciągu kilku minut. Wystarczy napełnić wodę wężem ogrodowym.

  Read more »
 6. Jedyna Rzecz, Która Ochroni Nasze Dzieci Przed Telefonami Komórkowymi

  Jedyna Rzecz, Która Ochroni Nasze Dzieci Przed Telefonami Komórkowymi

  Czy zdajesz sobie sprawę, że chociaż jesteśmy uzależnieni od korzystania z gadżetów elektronicznych, to nie możemy konkurować z inteligencją dzieci?

  Read more »
 7. LAND ROVER

  LAND ROVER

  LAND ROVER

  Land Rover to brytyjska marka, która powstała w 1948 roku i posiada bardzo interesującą historię.

  Read more »
 8. Jak Dbać o Elektryczne Autka?

  Jak Dbać o Elektryczne Autka?

  Wraz z rozwojem technologicznym, a co za tym idzie napływem nowych pomysłów na przeróżne udogodnienia, zmieniają się dodatkowo trendy na zabawki, które dajemy naszym dzieciom.  

  Read more »
 9. Historia Toyoty

  Historia Toyoty

  Toyota

  Toyota jest znaną na całym świecie japońską firmą. Początki tej firmy sięgają 1918 roku. Firma początkowo zajmowała się przemysłem tkackim, później zmieniła branże na motoryzacyjną.

  Toyota to marka, która stawia na jakość. Każdy pracownik, na dowolnym stanowisku może zatrzymać taśmę produkcyjną, nie pytając o pozwolenie managerów. Co świadczy o doskonałej polityce firmy, która ufa swoim pracownikom.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, który zawiera ciekawe fakty o marce TOYOTA, które dla wielu z Was mogą być bardzo interesujące. 

  Read more »
 10. Historia Mercedes-Benz

  Historia Mercedes-Benz

  Mercedes-Benz jest niemieckim koncernem motoryzacyjnym, który powstał już w wieku XIX. Pojazdy Mercedes-Benz są znane i cenione przez wielu kierowców na całym świecie, również tych polskich.

  Read more »
Strona
© 2010 – 2024 Beneo, s.r.o.