Historia Audi

Firma Audi powstała już w roku 1909 roku w południowo-wschodnich Niemczech. Znana jest z produkcji najwyższej jakości samochodów, które cieszą się wielką popularnością na całym świecie (Europa, Stany Zjednoczone czy Ameryka Południowa). Autka Audi tworzone są przez najlepszych inżynierów na świecie, którzy zawsze starają się korzystać z rozwiązań najnowszej technologii. Firma ta ceniona jest również przez wielu polskich klientów, którzy jeżdżą samochodami marki AUDI, a które można licznie spotkać niemal na każdej ulicy naszego kraju. Każdy z nas kojarzy charakterystyczne logo AUDI z 4 nachodzącymi na siebie kołami. AUDI wielokrotnie zaskakuję swoich klientów wprowadzeniem na rynek sprzedaży regularnie nowych modeli aut, które skutecznie są promowane na wszystkich rynkach światowych i zdobywają coraz to większe rzesze fanów.

MARKA AUDI

Nazwa Audi pochodzi z języka łacińskiego od nazwiska Horch, który był założycielem firmy. Znaczenie tego łacińskiego słowa to: „Słuchaj".  Zamysłem Horcha podczas budowania imperium AUDI było stworzenie firmy, która będzie produkować luksusowe auta osobowe. Początki firmy Audi jednak nie były łatwe, a największy wzrost sprzedaży samochodów firma odnotowała w ostatnich dziesięcioleciach. Kluczowym momentem w rozwoju firmy było stworzenie dwóch modeli aut, które zwycięsko ukończyły wiele wyścigów samochodowych i skutecznie wypromowały markę wśród zwykłych kierowców.

Czas II Wojny Światowej oznaczał kłopoty finansowe firmy AUDI. Firma przeszła przez czas wojny i okresu powojennego wiele zmian strukturalnych, lokalizacyjnych i fuzji, które miały ostatecznie pozytywny wpływ na rozwój firmy. Obecnie Volkswagen AG posiada 99,55% akcji firmy AUDI. 

NA CZYM POLEGA FENOMEN AUT AUDI?

W ostatnich dekadach firma AUDI zwiększyła znacznie sprzedaż. Jednym z innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w autach był napęd na cztery koła.

Firma Audi również dba o środowisko. Dlatego stosuję rozwiązania technologiczne, które zmniejszają emisję szkodliwych substancji. 

AUDI dba o skutecznie promowanie i marketing. Każdy z nas słyszał o kultowej reklamie telewizyjnej, gdzie auto tej marki podjeżdża w górę na skoczni narciarskiej.

Inną ciekawostką jest historia o dwóch kobietach, które mogły nieść samodzielnie karoserię jednego z aut AUDI w 1985 roku na niemieckich targach motoryzacyjnych. Karoseria była wykonana z ultralekkich materiałów, które odmieniły oblicze samochodów osobowych.

Dlaczego warto wybrać Audi?

Ponad 100letnia firma, która:

1. Korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych.

2. Dba zarówno o jakość wykonania aut, jak i o ich wygląd zewnętrzny.

3. Troszczy się o stan środowiska.

Jakie mamy autka elektryczne Audi dla dzieci?

Dumnie, możemy się pochwalić, że w naszej ofercie są również licencjonowane autka elektryczne na akumulator firmy AUDI:

- Audi R8 Spyder,

- Audi TT RS,

- Audi Q7 Quattro.

Audi R8 Spyder to autko, które może być w kolorze czarnym, czerwonym lub białym. Ma niezwykły sportowy wygląd, który doceniają dzieci i dorośli. Autko ma zarówno przednie, jak i tylne światła. Posiada jedno skórzane, wygodne siedzenie. Logo AUDI znajduję się z przodu i z tyłu autka.

Moc tego autka elektrycznego wynosi 12 V – 2 silniki 35 W z napędem na tylnych kołach. Można je używać na równych powierzchniach i na wymagających nierównych terenach. Jest możliwość jazdy w przód i w tył. Autko ma nową funkcje Płynny Start, która gwarantuję stopniowe rozpoczęcie jazdy. Dla bezpieczeństwa każdego dziecka, autko ma unikalny pilot zdalnego sterowania o rozszerzonym działaniu, którym rodzic może zdalnie sterować autkiem. Dziecko nie może samodzielnie zmieniać prędkości autka, rodzic ma pełną kontrolę nad autkiem. W razie potrzeby rodzic może skorzystać z przycisku awaryjnego hamowania.

Dla fanów muzyki autko ma złącze USB i SD.

Audi TT RS występuje w kolorze czarnym, czerwonym i białym. Audi TT RS jest licencjonowanym sportowym autkiem o średniej wielkości z jednym szerokim skórzanym siedzeniem. Ma doskonałe odwzorowanie szczegółów budowy do swojego rzeczywistego wzoru – Audi TT RS. Posiada oryginalne logo na masce i bagażniku auta. Całe autko ma podświetlenie a dla dzieci, które kochają muzykę jest port USB.

Moc autka wynosi 12 V na dwóch silnikach (2 x 25 W) na tylnych kołach. Ma aż 3 biegi jazdy do przodu i jeden jazdy do tyłu. Można się nim poruszać zarówno po asfalcie, chodniku, jak i żwirze. Posiada nowoczesny pilot zdalnego sterowania (oraz przycisk awaryjnego hamowania), którym rodzic może sterować autkiem. Autko posiada funkcje płynnego startu, która zapobiega szarpnięciu podczas rozpoczynania jazdy. Elektryczne autko Audi TT RS ma koła EVA – zapewniają cichą jazdę.

Audi Q7 Quattro

Elektryczne autko Audi Q7 Quattro posiada oryginalną licencję. Q7 Quattro może być w kolorze czarnym, czerwonym lub białym. Autko ma sportowy nowatorski wygląd połączony z nutą elegancji. Spodoba się zarówno chłopakom i dziewczynkom. Na desce rozdzielczej autka można włączać i wyłączać światła. Z przodu i z tyłu karoserii są loga Audi. Samochodzik wyposażony jest w miękkie koła EVA, które gwarantują cichą jazdę po wyboistych terenach. Karoseria autka jest lakierowana. Dziecko może używać autka zarówno na równych powierzchniach, jak i po nierównych nawierzchniach. Samochód osiąga prędkość do 7 km/h.

Autko jest zasilane akumulatorem 2 x 6 V – 7 Ah i ma moc 12 V na dwóch tylnych kołach. W tym autku jest możliwość przełączania między trzema prędkościami jazdy do przodu i jedną do tyłu. Wyposażone jest w pilot zdalnego sterowania, którym rodzic może sterować autkiem i kontrolować trasę jazdy dziecka. Autko jest również wyposażone w funkcję Płynny Start, która umożliwia płynne nabieranie prędkości jazdy. Dla miłośników muzyki, autko ma wejście do karty SD.

Podsumowanie

Gwarantujemy, że nasze licencjonowane autka marki AUDI zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Zarówno tego małego, jak i dużego. Autka elektryczne z akumulatorem marki AUDI zachwycają detalami swojej budowy wszystkich. Używanie autek Audi sprawia radość i szeroki uśmiech na twarzy każdego dziecka. Autko elektryczne to idealny prezent dla dziecka już od 3 roku życia. Dziecko, które siedzi za kierownicą autka ma szansę rozwijać swoje zdolności motoryczne i przygotować się do późniejszego kierowania prawdziwym samochodem. Być może właśnie i tą marką.

Można ich używać zarówno na asfalcie czy chodniku, jak również na trawie i żwirku. Nie trzeba o nie specjalnie dbać, po za przecieraniem od czasu do czasu karoserii lekko wilgotną szmatką. Jeżeli nie planujesz przez dłuższy czas używać autka, to warto okryć go plandeką, żeby nie osadzał się na nim kurz. Pamiętaj, żeby nigdy nie dopuścić do całkowitego rozładowania akumulatora. W razie jakikolwiek problemów zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem, który z chęcią naprawi, każdą usterkę, która pojawiła się w czasie użytkowania autka.

Jeżeli nadal nie jesteś pewny, czy autko AUDI jest dla idealne dla Twojego dziecko, to skontaktuj się z nami, a my z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.