Spadek cenyNajniższa cena w roku

Często zadawane pytania

„Często zadawane pytania”

 

1. Jak połączyć pilot zdalnego sterowania z autkiem elektrycznym Ford Ranger?

 

Autko elektryczne Ford Ranger jest wyposażone w najnowszy pilot zdalnego sterowania 2.4 GHz.  Aby móc używać autko elektryczne musisz w pierwszym kroku sparować pilot zdalnego sterowania z autkiem – procedura parowania jest podobna do innych urządzeń z funkcją Bluetooth. Dla łatwiejszej konfiguracji stworzyliśmy krótki film pokazowy, który ułatwi Ci proces łączenia autka z pilotem zdalnego sterowania.

2. Jak połączyć pilot zdalnego sterowania z autkiem elektrycznym Mercedes-Benz A45 AMG?

Autko elektryczne Mercedes-Benz A45 AMG jest  wyposażony w najnowszy pilot zdalnego sterowania 2.4 GHz. Poniżej film, który ułatwi Ci parowanie urządzeń.

3. Czy możesz mi pomóc w montażu mojego autka elektrycznego Volvo XC90?

Stworzyliśmy dla Ciebie film z rozpakowywaniem i montażem autka elektrycznego Volvo XC90, który poprowadzi Cię krok po kroku, by prawidłowo złożyć autko i sparować pilot zdalnego sterowania.

4. Jak sparować pilot zdalnego sterowania z autkiem elektrycznym VW Golf GTI?

Autko elektryczne VW Golf GTI posiada pilot zdalnego sterowania z bluetooth, który należy najpierw sparować z autkiem. Poniżej filmik instruktażowy, który ułatwi Ci parowanie urządzeń.

 

5. Jak sparować pilot zdalnego sterowania z moim autkiem elektrycznym Audi Q7 lub Mercedes-Benz S63 AMG?

 

Autko elektryczne Audi Q7 i Mercedes-Benz S63 AMG mają pilota 2,4 GHz. Zobacz nasz film instruktażowy umieszczony poniżej, który ułatwi Ci parowanie urządzeń.

 

 

 

© 2010 – 2024 Beneo, s.r.o.